TodayUA.com


Останні новини

Авіакомпанія Ryanair готова першою зайти в Крим після деокупації

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Негативні емоції працівників скорочують глобальний ВВП на $9 трильйонів – дослідження

Июнь 14
07:07 2024

Нещасні та емоційно виснажені працівники обходяться світовій економіці в 8,9 трлн дол, або 9% світового ВВП.

Про це пише CNN Business з посиланням на доповідь Gallup State of the Global Workplace.

Зазначається, що у звіті містяться результати останнього щорічного Всесвітнього опитування, в якому минулого року було опитано понад 128 тис співробітників у понад 140 країнах.

Опитування показало, що приблизно 20% працівників у всьому світі повідомили, що щодня почуваються самотніми, злими чи сумними. А 41% в середньому кажуть, що відчувають стрес.

Серед тих, хто відчуває себе самотніми — молоді працівники (22%), працюють дистанційно (25%), і ті, хто почувався найбільш незалученим на роботі (31%).

«Хоча робота не завжди є причиною негативних повсякденних емоцій людини, роботодавцям все одно варто хвилюватися. Це тому, що робота може як покращити, так і погіршити добробут працівників», — йдеться в повідомленні.

Дослідники також виявили, що незалученість на роботі може негативно вплинути на добробут людини так само як чи навіть більше ніж безробіття.

Згідно з опитуванням, у 2023 році лише 23% співробітників були активно зацікавлені у своїй роботі та виконували обов’язки з ентузіазмом.

Натомість 63% працівників зізналися, що не відчувають прив’язаності до своєї роботи чи компанії й виконують свої завдання без особливого ентузіазму.

У звіті зазначено, що найвищий відсоток залучених співробітників був у США та Канаді (33%). В Австралії та Новій Зеландії спостерігався найвищий відсоток задоволених працівників (60%). Найнижчий рівень залученості був у країнах Південної Азії (13%).

Нагадаємо:

Зростання світової економіки у 2024 році очікується на рівні 2,4%, а у 2025-му — 2,7%, що є найслабшим початком десятиліття за останні 30 років.

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com