До «Чорноморська» вперше з початку війни зайшов лінійний контейнеровоз

ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ»
До «Чорноморська» вперше з початку війни зайшло лінійне контейнерне судно
Про це пише Центр транспортних стратегій.
«Державне підприємство «Морський торговельний порт «Чорноморськ» вперше з початку війни прийняв лінійне контейнерне судно, і залишається єдиним державним портом, який сьогодні здійснює обробку контейнерних вантажів», – говориться у повідомленні.
Зазначається, що за останні 12 місяців у порту було оброблено понад 18 тисяч TEU. 16 липня цього року МТП Чорноморськ встановив рекорд обробки завантажених контейнерів за один суднозахід – 470 контейнерів.
«МТП Чорноморськ продовжує укладати нові контракти та готуватися до збільшення обсягів перевалки. Активно ведеться робота з розширення напрямків співпраці, залучення нових клієнтів і підвищення якості сервісу», – повідомив «Морський торговельний порт «Чорноморськ».
ЦТС також нагадує, що в порту планують реалізувати концесійні проекти, у тому числі щодо контейнерного терміналу. Проект цієї концесії був презентований цього року у Варшаві. Обирати концесіонера будуть на відкритому аукціоні за кращою ціною та умовами. Весь процес керується ЄБРР та IFC.
Нагадаємо:
У липні минулого року повідомлялося, що один з лідерів морських перевезень MSC прибув до Одеси вперше з лютого 2022 року. Судно Levante F під прапором Панами прибуло до «Контейнерного термінала Одеса» компанії HHLA із грузинського порту Поті.
Також повідомлялося, що у січні – червні 2025 року в морських портах України було оброблено близько 40 млн т вантажів. При чому спостерігається певне падіння обсягів, але ті порти, які відкриті, працюють стабільно, незважаючи на постійні обстріли та складну ситуацію з безпекою.
Раніше повідомлялося, що німецька логістична компанія Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA) придбала 60% мультимодального терміналу Eurobridge на Закарпатті. На першому етапі розширення термінал зможе обробляти близько 100 тис. TEU на рік і призначений для перевалки контейнерів, зерна та інших генеральних вантажів. У разі потреби потужності можуть бути розширені.
Раніше повідомлялося, що дочірня компанія контейнерної компанії Mediterranean Shipping Company придбала 50% українського оператора інтермодальної логістики N’UNIT та 25% у терміналі «Мостиська».
Також раніше повідомлялося, що з 1 липня між терміналом Мостиська в Україні та терміналом Форст у Німеччині відновлюють перевезення вантажівок залізничними платформами. Такі перевезення тим самим маршрутом вже здійснювали у 2023-2024 роках. Зокрема, його активно використовували під час блокади кордонів з боку польських фермерів.
let facebook_loaded = false; function loadFacebook(){ facebook_loaded = true; (function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = "https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v19.0&appId=166620513397294";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, "script", "facebook-jssdk")); } /*document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });*/ document.addEventListener('scroll', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий