TodayUA.com


Останні новини

Україна розглядає різні майданчики для можливих мирних переговорів між Україною та Росією

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Американский “тарифний тайм-аут призведе до зростання фрахтових ставок – аналітики

Май 19
18:55 2025













Посилання скопійовано

Транстихоокеанські перевізники, які бажають скористатися 90-денним тарифним тайм-аутом, ймовірно, зіткнуться з обмеженими пропускними можливостями, затримками та стрімким зростанням фрахтових ставок.

Про це пише видання The Loadstar.

Згідно з новим аналізом Sea-Intelligence Consulting, у Китаї знаходиться від 180 тис до 540 тис TEU вантажів.

«Вони утворили «вантажний пул» одразу після оголошення президентом США Дональдом Трампом про «день визволення» для тарифів 2 квітня», – говориться у статті.

«Ця оцінка ґрунтується на поширених повідомленнях про 30-40%-ве зниження кількості замовлень після введення тарифів. А також на припущенні, що від 25% до 55% скасованих замовлень – це вантажі, які вже були вироблені і згодом зберігалися на митних складах і контейнерних терміналах в Китаї», – уточнює

У Sea-Intelligence також підрахували, що якби цей пул був доданий до звичайних транстихоокеанських вантажопотоків протягом решти днів цього місяця, це призвело б до сплеску попиту на 16%-48%. У той час як при відвантаженні в травні і червні попит зріс би на набагато більш контрольовані 5%-16%.

При цьому американські імпортери намагатимуться перевезти якомога більше продукції до 14 серпня.

Нагадаємо:

Раніше повідомлялося, що бронювання контейнерних суден для перевезення вантажів з Китаю до США різко зросло після того, як країни оголосили 90-денне перемир’я щодо каральних тарифів.

Торгова розрядка вже призвела до заторів в китайських портах і на заводах, на розчищення яких можуть піти тижні.

Також повідомлялося, що китайська економіка у квітні продемонструвала ознаки уповільнення через загострення торговельної напруженості з США. The Wall Street Journal. зазначає, що показники промислового виробництва, роздрібної торгівлі та інвестицій у основний капітал погіршилися порівняно з березнем.

За даними Національного бюро статистики Китаю, промислове виробництво зросло на 6,1% у річному вимірі, що нижче за березневі 7,7%. Роздрібні продажі піднялися на 5,1%, також повільніше, ніж місяцем раніше (5,9%). Інвестиції в основні фонди зросли на 4% за січень-квітень, що нижче темпів першого кварталу — 4,2%. Ці цифри охоплюють період, коли «торговельна напруга між США та Китаєм була на піку після запровадження президентом Трампом 2 квітня масштабних мит».

Крім того, повідомлялося, що попри зменшення гігантського мита на раніше дешеві товари з Китаю, тарифи можуть зруйнувати купівельні звички мільйонів американців.

«Незважаючи на полегшення від гігантського мита на раніше дешеві безмитні товари з Китаю, тарифи, які залишилися, все ще готові зруйнувати звички мільйонів американців, які купують товари на сайтах електронної комерції з наднизькими цінами», – говорилося у публікації CNN..

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com