TodayUA.com


Останні новини

АРМА шукатиме управителя для пулу арештованих російський активів у Чернігові

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Автосервіс, який наймає ветеранів, мед з Луганщини та застосунок для онкопацієнтів: малі бізнеси отримали 3,75 млн гривень на розвиток

Декабрь 09
19:02 2024













Посилання скопійовано

Серед десятьох фіналістів проєкту «Бізнес-трамплін 2.0» від ROZETKA та Visa професійне журі обрало сімох переможців: п’ять малих та два ветеранські бізнеси розділили між собою грошову нагороду — 3 750 000 гривень на розвиток справи. Як відбувався краш-тест фіналістів, дивіться в спецвипуску Fedoriv Vlog.

Перше місце в категорії ветеранського бізнесу та 1 000 000 гривень отримала «ДронАгро» з Тернопільської області. Компанія, що надає послуги з внесення засобів захисту рослин агродронами, від початку діяльності обробила понад 10 000 га сільськогосподарських земель. На другому місці з призом 500 000 гривень — бренд меду та медових солодощів «Конюшина. Мед з історією». У 2014 році Олексій, бджоляр у четвертому поколінні, вивіз з окупованого Луганська 30 бджолосімей та розпочав свою справу в Каневі.

У категорії малого бізнесу перемогу та приз 1 000 000 гривень здобув автосервіс для цивільних та військових машин NESEMOS Veteran Auto Hub із Києва. Засновники спочатку були волонтерами, які передали для ЗСУ понад 200 машин. А згодом вирішили відкрити власний сервіс, бо регулярно зіштовхувалися з невдалими ремонтами автомобілів. Друге місце та приз 500 000 гривень отримала компанія Trojan Systems з Ірпеня, яка розробляє смартобладнання для боротьби зі шкідниками. Інноваційні пристрої від бренду випробовують в Індонезії, Сінгапурі, Саудівській Аравії та Бразилії.

Третє місце розділили три малі бізнеси: застосунок для підтримки онкопацієнтів та їхніх родин «Турбота24» з Києва, бренд тактичного одягу MILIGUS та екобренд виробів із кавової гущі rekava зі Львова. Кожен із них отримав по 250 000 гривень на розвиток справи.

«Як порівняти з 2020 роком, ми збільшили призовий фонд «Бізнес-трампліна 2.0″ до 3,7 мільйона гривень і запросили до участі ветеранські бізнеси, тому що навіть під час повномасштабної війни ми бачимо зацікавленість малих підприємців у розвитку та масштабуванні своєї справи. Ми хотіли, щоб цей проєкт став реальним трампліном для них і допоміг здійснити задумане», — говорить Владислав Чечоткін, співзасновник ROZETKA.

Учасники мали по 10 хвилин, щоб презентувати бізнес, розповісти про свою унікальність, відповісти на питання, отримати відгук та професійні поради від журі «Бізнес-трампліна 2.0». Серед них: Владислав Чечоткін, співзасновник ROZETKA, Світлана Чирва, віцепрезидентка та регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові, Андрій Федорів, засновник і CEO FEDORIV GROUP, Всеволод Кожемяко, засновник компанії «Агротрейд», командир добровольчого підрозділу «Хартія», Вікторія Тігіпко, засновниця та керівна партнерка венчурного фонду TA Ventures.

«У фінал «Бізнес-трампліна 2.0″ пройшли бізнеси, які чітко знають свою аудиторію та розуміють цінність своєї роботи для неї, мають план розвитку й готові зробити наступний крок для досягнення своєї мети. Ми хотіли допомогти підприємцям зробити цей крок завдяки фінансовій підтримці, медійному підсиленню і порадам, які ми з членами журі дали кожному фіналісту. Раді бачити в десятці сімейні бізнеси, справи, які продовжують декілька поколінь родини та до яких ветерани повертаються після служби», — коментує Світлана Чирва, віцепрезидентка та регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові.

Усі фіналісти «Бізнес-трампліна 2.0» отримали подарунки від RozetkaPay. Зокрема безоплатний інтернет-еквайринг та приймання платежів від своїх клієнтів під нульовий відсоток на рік.

Освітній партнер проєкту kmbs подарував трьом фіналістам можливість здобути бізнес-освіту в Києво-Могилянській бізнес-школі. Засновники компаній NESEMOS Veteran Auto Hub, «Конюшина. Мед з історією» та бренду з виробництва засобів радіоелектронної боротьби «УП-ІННОВАЦІЇ» пройдуть одну з програм: «Маркетинг для топів», «Менеджмент. Мистецтво прийняття управлінських рішень» та «CEO Development».

«Навчання дає амбітним бізнес-лідерам можливість переосмислити бізнес-моделі, зміцнити управлінську культуру та закласти основу для якісного розвитку компаній. Це інвестиція у нове покоління лідерів, здатних створювати додану вартість і позитивно впливати на суспільство», ― каже Інна Хрущ, директорка з маркетингу kmbs.

Також засновник компанії з виробництва кемперів для активного відпочинку Life Style Camper отримав особисту консультацію з побудови системного бізнесу від Владислава Чечоткіна. А власники рослинної аптеки Grandma’s Pharm — консультацію з маркетингу від Андрія Федоріва.

У новому спецвипуску Fedoriv Vlog — історії українських підприємців, презентації бізнес-моделей, ексклюзивні поради від журі та нагородження переможців «Бізнес-трампліна 2.0».

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com