TodayUA.com


Останні новини

Укртрансгаз, оператор газосховищ України, уперше провів вертикальне сейсмопрофілювання для створення

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

МС-21 знову затримується через провал проекту «Ростеха»

Июль 22
14:47 2025













Посилання скопійовано

Державна експертиза не підтримала проєкт «Ростеха» з виробництва авіаційної електроніки для літаків.

Про це пише The Moscow Times.

«Ростех» отримав негативний висновок держекспертизи щодо проєкту реконструкції виробничих цехів Уральського приладобудівного заводу. Планувалося серійне виробництво електронних блоків для літаків МС-21 і ТУ-214.

Проєкт мав стати частиною інвестпрограми з технічного переоснащення підприємства. Після заборони постачання літаків Boeing і Airbus влада Росії обіцяла поставити на потік випуск власних лайнерів, однак серійне виробництво досі не запущено.

Гендиректор компанії «Аерокомпозит» Анатолій Гайданський визнав, що російська промисловість не здатна замінити імпортні підшипники й електронну компонентну базу: «Наші підшипники навіть близько не стоять з тими, які потрібні нашій промисловості».

МС-21 мав надійти в серійне виробництво ще у 2016 році, але терміни неодноразово переносили. Востаннє запуск обіцяли у 2026 році. За держпрограмою, перші дев’ять літаків мали бути передані авіакомпаніям у кінці 2025 року.

Крім затримок, відзначається різке зростання вартості літаків. За два роки МС-21 подорожчав з 4,3 до 7,6 млрд рублів, а Іл-114-300 — з 1,44 до 2,6 млрд.

Читайте також: «Жах на крилах»: як РФ втрачає «гордість» своєї цивільної авіації

Нагадаємо:

Працівники Державного бюро розслідувань та прокурори Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру генеральному директору російської державної корпорації «Ростех» Сергію Чемєзову.

Російським авіабудівникам не вдалося створити аналоги іноземних підшипників і електронної компонентної бази для літаків.

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com