TodayUA.com


Останні новини

AMD звільняє близько 1000 працівників через “можливості зростання”

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Німеччина, Польща та Чехія просять ЄС про фінансову підтримку для допомоги українським біженцям

Июнь 28
02:46 2024

Німеччина, Польща та Чехія звернулися до Європейського Союзу щодо надання фінансової підтримки для покриття витрат пов’язаних з допомогою українським біженцям.

Про це пише Bloomberg з посиланням на лист лідерів тьох країн, який є у розпорядженні агенції.

У ньому лідери Німеччини, Польщі та Чехії звернулися з проханням про фінансування у спільному листі до президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн. Вони повідомили, що можливості їхніх країн вичерпані.

«Понад 50% українських біженців, які прибули до ЄС, проживають у Німеччині, Польщі та Чехії. Нерівномірність викликів для країн-членів ЄС також очевидна у зв’язку з відповідною чисельністю населення», — йдеться у листі.

Трійка заявила, що така ситуація несумісна зі спільною метою розподілу тягаря прийняття біженців з України та наслідками для національних бюджетів.

Додається, що з початку великої війни Німеччина прийняла понад 1 млн біженців з України. Загалом Берлін витратив понад 20 млрд євро на розміщення та інтеграцію цих біженців.

Крім того, У Чехії офіційно перебуває 340 тис. українських біженців, які в першому кварталі сплатили майже вдвічі більше податків, ніж отримали у вигляді соціальних виплат, згідно з даними Міністерства праці. Серед біженців працездатного віку 72% працевлаштовані, хоча багато хто має менш кваліфіковану роботу, ніж та, яку вони мали в Україні.

Також читайте: Усе менше охочих повертатися. Як змінилися настрої українських біженців

Нагадаємо:

Громадяни України, які працюють у Німеччині та Нідерландах, отримують значно вищу чисту зарплату, ніж в Україні.

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com