Регулятор закрив схему виводу валюти
Нацкомісія з цінних паперів (НКЦПФР) ухвалила рішення з 1 січня заборонити виведення цінних паперів іноземних емітентів з України до кінця воєнного стану.
Про це повідомляє пресслужба НКЦПФР.
У Нацкомісії зазначили, що таким рішенням виконує меморандум МВФ. Рішення погоджене із НБУ.
Операції із іноземними цінними паперами заборонено, за винятком випадків:
- Проведення корпоративних операцій емітента;
- Приведення у відповідність кількості цінних паперів на рахунках Центрального депозитарію з даними міжнародних депозитарних установ.
«Протягом восьми місяців Комісія провела безліч нарад в рамках переговорного процесу з МВФ та НБУ для пошуку задовільного рішення для ринків капіталу.
Ми доклали багато зусиль і сьогоднішнє рішення стало компромісом, оскільки на порядку денному стояло питання повної заборони на допуск та торгівлю цінними паперами іноземних емітентів на території України», – зазначив член НКЦПФР Іраклій Барамія.
Детальніше про цю схему раніше писала ЕП. Вона полягає у тому, що інвестор купував облігації уряду США в Україні за гривню, а потім давав своєму брокеру розпорядження перевести їх на рахунок у цінних паперах у депозитарії за кордоном. Коли ж приходив час погашення облігацій, то інвестор отримував виплату у доларах США на банківський рахунок за кордоном.
Читайте також: Українці обходять валютні обмеження НБУ за допомогою уряду США. Реакція регулятора
let facebook_loaded = false; function loadFacebook(){ facebook_loaded = true; (function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = "https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v19.0&appId=166620513397294";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, "script", "facebook-jssdk")); } /*document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });*/ document.addEventListener('scroll', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий