Трамп ігнорує перемовини з Китаєм для уникнення глобальної торгової війни
Президент США Дональд Трамп заявив, що не поспішає розмовляти з головою КНР Сі Цзіньпіном, щоб спробувати залагодити нову торговельну війну між двома найбільшими економіками світу.
Про це повідомляє агентство Reuters.
У відповідь на 10% мита США, Китай ввів цільові мита на американський імпорт і попередив кілька компаній, зокрема Google, про можливі санкції. Однак ця реакція була виваженою.
«Це нормально», — сказав Трамп у Білому домі, коментуючи відповідні дії Китаю.
Переговори між Трампом і Сі вважаються ключовими для можливого послаблення або відтермінування тарифів, так само як переговори з лідерами Мексики та Канади, що відбулися в понеділок.
Прессекретарка Білого дому Каролайн Левітт повідомила журналістам, що дзвінок між Трампом і Сі ще потрібно узгодити.
«Президент Сі вийшов на зв’язок із президентом Трампом, щоб обговорити це питання, можливо, для початку переговорів. Подивимося, як пройде ця розмова», — сказала Левітт в ефірі Fox Business Network у вівторок.
Стримана реакція Пекіна на запровадження США 10% мита на весь китайський імпорт свідчить про намір китайської влади залучити Трампа до переговорів, щоб уникнути повномасштабної торговельної війни між двома найбільшими економіками світу.
Речник посольства Китаю у Вашингтоні Лю Пэн’юй заявив, що Пекін сподівається на співпрацю з Вашингтоном для забезпечення стабільних, здорових і сталих відносин між країнами.
Нагадаємо:
Президент США Дональд Трамп підписав три укази про запровадження додаткових мит на товари з Канади, Мексики та Китаю. Це стало першим офіційним рішенням у межах торгівельної війни. Лідери Канади та Мексики пообіцяли відповісти аналогічними заходами.
Китай планує оскаржити нові мита Трампа у Світовій організації торгівлі (СОТ), а також відповісти невизначеними контрзаходами.
У вівторок Китай ввів мита на деякі американські товари у відповідь на нові митні збори США, що загострило торговельну війну між двома найбільшими економіками світу.
У вівторок Китай оголосив широкий спектр заходів, спрямованих проти американських компаній, зокрема Google, виробників сільськогосподарської техніки та власника бренду Calvin Klein.
let facebook_loaded = false; function loadFacebook(){ facebook_loaded = true; (function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = "https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v19.0&appId=166620513397294";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, "script", "facebook-jssdk")); } /*document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });*/ document.addEventListener('scroll', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий