У Росії хочуть заборонити мігрантам змінювати місце роботи
Трудових мігрантів хочуть прив’язувати до одного роботодавця, щоб усунути дефіцит робочої сили в конкретних сферах і припинити плинність кадрів.
Про це пише The Moscow Times з посиланням на «Известия».
Така пропозиція міститься в плані підтримки будівельної галузі, підготовленому Мінбудом Росії і внесеному на узгодження в апарат уряду. Його вже підтримали Мінпраці та Мінфін.
За задумом, у патентах на роботу буде прописуватися конкретна компанія, куди влаштувався мігрант, а не його спеціальність, як зараз.
Таким чином, будівельники, які приїхали в Росію, не зможуть піти в кур’єри або таксисти.
Зміни внесуть до закону «Про правове становище іноземних громадян у РФ», який поширюється на всі галузі.
Конкретно в будівельній сфері новий порядок планується впровадити вже у квітні-червні 2025 року.
Мінбуд вважає, що запропоновані заходи дадуть змогу мінімізувати плинність кадрів і посилити контроль за мігрантами.
За даними відомства, зараз у будівництві та ЖКГ працюють близько 11,5 млн осіб, з них близько 1 млн — іноземці, але «для забезпечення безперебійної роботи будкомплексу» необхідно залучити ще більше кадрів, зокрема за допомогою міждержавного співробітництва.
Нагадаємо:
Російський віцепрем’єр Марат Хуснуллін говорив 20 грудня, що галузь відчуває гостру нестачу робочих рук через зростання обсягів будівництва на 30% з 2020 року. За його оцінками, дефіцит становить до 400 тис. фахівців.
let facebook_loaded = false; function loadFacebook(){ facebook_loaded = true; (function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = "https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v19.0&appId=166620513397294";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, "script", "facebook-jssdk")); } /*document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });*/ document.addEventListener('scroll', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий