Уряд схвалив стратегію розвитку прикордонної інфраструктури з ЄС та Молдовою: що передбачає
Ремонт колії у Молдові
gmk.center
Кабінет міністрів схвалив розроблену Міністерством розвитку громад та територій Стратегію розвитку та розбудови прикордонної інфраструктури з країнами Європейського Союзу та Республікою Молдова до 2030 року.
Про це повідомила пресслужба Мінрозвитку.
Йдеться про автомобільні та залізничні пункти пропуску з країнами-членами Євросоюзу та Молдовою.
Зазначається, що документ передбачає реконструкцію 29 пунктів пропуску та будівництво 17 нових, а також модернізацію залізничної інфраструктури, включаючи реконструкцію колій, мультимодальних терміналів та електрифікацію.
Серед основних цілей Стратегії – збільшення пропускної спроможності прикордонної інфраструктури, запровадження спільного митного та прикордонного контролю з сусідніми країнами, цифровізація перетину кордону та створення мережі зон очікування.
Документом передбачається підписання угод про спільний контроль з Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією, а також запровадження механізмів прогнозування піків товаротранспортних і пасажирських потоків.
Нагадаємо:
Молдова отримала можливість збільшити квоту на імпорт електроенергії з ЄС на тлі можливого дефіциту, що виникне у разі зупинки постачань російського газу у Придністров’я.
let facebook_loaded = false; function loadFacebook(){ facebook_loaded = true; (function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = "https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v19.0&appId=166620513397294";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, "script", "facebook-jssdk")); } /*document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });*/ document.addEventListener('scroll', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий