Які ціни на нафту 10 липня
Ціни на нафту знизилися у четвер, 10 липня, оскільки останні заяви президента США Трампа щодо нових мит учасники ринку сприйняли як загрозу для глобального економічного зростання. Водночас ознаки сильного попиту на бензин у США частково компенсували втрати.
Про це пише Reuters.
Ф’ючерси на нафту марки Brent знизилися на $0,03 — до $70,16 за барель. Ціна на американську нафту марки West Texas Intermediate знизилася на $0,06 — до $68,32 за барель.
Як розповіли в аналітичній компанії Kpler, макроекономічна невизначеність з боку попиту сформувала більш обережне середовище для покупців, особливо в Азії.
У середу Трамп пригрозив Бразилії, найбільшій економіці Латинської Америки, запровадженням 50% мита на експорт до США після публічного конфлікту зі своїм бразильським колегою Луїсом Інасіу Лулою да Сілвою.
Раніше Трамп оголосив про плани запровадити мита на мідь, напівпровідники й фармацевтичну продукцію, а його адміністрація надіслала листи щодо мит Філіппінам, Іраку й іншим країнам, включно з ключовими партнерами США — Південною Кореєю та Японією.
На тлі стурбованості з боку політиків щодо інфляційного тиску, спричиненого митами, лише кілька посадовців Федеральної резервної системи (ФРС) на засіданні 17-18 червня висловили думку, що зниження процентних ставок можливе вже цього місяця.
Вищі процентні ставки роблять запозичення дорожчим, що негативно впливає на попит на нафту.
Як повідомило в середу Управління енергетичної інформації США (EIA), минулого тижня запаси сирої нафти зросли, а запаси бензину й дистилятів — знизилися, що частково підтримало ціни. За даними EIA, попит на бензин зріс на 6% — до 9,2 млн барелів на добу (б/д).
Середнє число щоденних рейсів у світі за перші вісім днів липня становило 107 600 — це історичний максимум. Водночас кількість рейсів у Китаї сягнула піка за останні п’ять місяців, а портова й вантажна активність свідчать про стійке розширення торговельної діяльності порівняно з минулим роком. Про це йдеться у клієнтській записці JP Morgan.
У ній також зазначено, що з початку року світовий попит на нафту зростає в середньому на 0,97 млн б/д, що практично відповідає прогнозу — 1 млн б/д.
Крім того, існує сумнів, що нещодавнє збільшення квот на видобуток, оголошене ОПЕК+, призведе до фактичного нарощування видобутку.
ОПЕК+ планує ухвалити ще одне масштабне підвищення видобутку у вересні, завершивши як скасування добровільних скорочень вісьмома учасниками, так і перехід Об’єднаних Арабських Еміратів до нової квоти.
let facebook_loaded = false; function loadFacebook(){ facebook_loaded = true; (function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = "https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v19.0&appId=166620513397294";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, "script", "facebook-jssdk")); } /*document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });*/ document.addEventListener('scroll', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий