Які ціни на нафту 17 липня
Ціни на нафту зросли 17 липня, компенсувавши попереднє зниження, завдяки кращим, ніж очікувалося, економічним даним від провідних світових споживачів нафти й ознакам послаблення торговельної напруженості.
Про це пише Reuters.
Ф’ючерси на нафту марки Brent піднялися на $0,24, або 0,35%, до $68,76 за барель. Ф’ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate зросли на $0,33, або 0,5%, до $66,71.
Обидва бенчмарки втратили понад 0,2% на попередній торговельній сесії.
Президент США Дональд Трамп заявив, що найближчим часом будуть розіслані листи з повідомленням меншим країнам про їхні митні ставки. У середу він також повідомив про намір запровадити загальні мита обсягом 10% або 15% для низки країн.
Цього тижня було оголошено про нові торговельні угоди з Індонезією і В’єтнамом. Трамп висловив новий оптимізм щодо перспектив домовленостей з Пекіном щодо незаконного обігу наркотиків і натякнув на близькість торговельної угоди з Індією. Також не виключено досягнення домовленостей з європейськими країнами.
«Трамп пом’якшив тон щодо Китаю й запропонував нижчі митні ставки для менших країн, що розглядається як позитивний сигнал для глобальної торгівлі», — сказала незалежний аналітик Тіна Тенг.
«Кращі, ніж очікувалося, економічні дані з Китаю й більше, ніж прогнозувалося, скорочення запасів нафти у США стали сприятливими чинниками для цін на нафту», — додала вона.
Запаси сирої нафти у США минулого тижня скоротилися на 3,9 млн барелів — до 422,2 млн барелів, згідно з даними управління енергетичної інформації. Це значно більше, ніж очікуване скорочення на 552 тис. барелів, і свідчить про активізацію роботи нафтопереробних заводів (НПЗ), зменшення пропозиції й зростання попиту.
Однак збільшення запасів бензину й дизельного пального обмежило зростання цін. Це викликало занепокоєння щодо ослаблення попиту на паливо в період літніх подорожей.
Останній огляд економіки США, опублікований Федеральною резервною системою (ФРС) у середу, показав пожвавлення активності за останні тижні. Водночас прогноз залишився «нейтральним або дещо песимістичним», оскільки підприємства повідомляли про тиск на ціни через підвищення імпортних мит.
Дані з Китаю свідчать, що зростання в ІІ кварталі сповільнилося, але не так суттєво, як очікувалося раніше. Частково це пояснюється попереднім постачанням, яке дозволило обійти митну політику США, що послабило побоювання щодо стану економіки найбільшого у світі імпортера сирої нафти.
Крім того, перевезення сирої нафти в Китаї у червні зросло на 8,5% порівняно з аналогічним періодом торік, що свідчить про зростання попиту на паливо.
«Позитивні новини щодо послаблення торговельної напруженості між Китаєм і США, зокрема скасування заборони на продаж чипів штучного інтелекту й оголошення торговельної угоди з Індонезією, підтримали ринок», — сказав Джон Пейсі, президент Stratas Advisors.
let facebook_loaded = false; function loadFacebook(){ facebook_loaded = true; (function(d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];if (d.getElementById(id)) return;js = d.createElement(s); js.id = id;js.src = "https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v19.0&appId=166620513397294";fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, "script", "facebook-jssdk")); } /*document.addEventListener('DOMContentLoaded', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });*/ document.addEventListener('scroll', function(){ if (facebook_loaded) return; loadFacebook(); });
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий