TodayUA.com


Останні новини

Путін має щотижня втрачати можливості фінансувати війну

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Золото злетіло до історичного максимуму на тлі смерті президента Ірану

Май 20
16:11 2024

Золото злетіло до історичного максимуму завдяки оптимізму щодо того, що Федеральний резерв почне пом’якшувати монетарну політику цього року, а також зростанню геополітичної напруженості на Близькому Сході.

Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Ціна на банківський метал підскочила на 1,4% до 2450,07 доларів за унцію, перевищивши попередній внутрішньоденний рекорд, досягнутий у квітні. Трейдери підвищують ставки на те, що Федеральний резерв може знизити вартість запозичень вже у вересні, що сприятиме зростанню цін на золото.

Bloomberg

Минулого тижня долар США впав, а казначейські облігації зросли після того, як інфляція в квітні сповільнилася більше, ніж очікувалося. Це надало підтримку дорогоцінному металу.

Золото постало в центрі уваги після того, як розбився гелікоптер з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі. Ця новина посилила відчуття зростаючих геополітичних ризиків в регіоні після того, як напередодні нафтовий танкер, що прямував до Китаю, був підбитий ракетою Хуситів в Червоному морі.

«Зростання золота зумовлене новинами та невизначеністю щодо того, що сталося в Ірані», — сказав Ніколас Фраппелл, глобальний керівник відділу інституційних ринків нафтопереробного заводу ABC в Сіднеї.

Нагадаємо:

Іранське офіційне агентство новин IRNA повідомило вранці 20 травня, що президент Ірану і міністр закордонних справ країни загинули в результаті аварії вертольота 19 травня.

Ціни на золото можуть злетіти до 3500 доларів за унцію до кінця 2025 року, якщо інфляція почне зростати.

Ціни на золото 8 квітня продовжують зростати та оновили історичний максимум уже вчотирнадцяте від початку року.

Золото 1 квітня подорожчало до рекорду, оскільки ознаки того, що Федеральна резервна система наближається до зниження процентних ставок, додали поштовх до зростання, яке також було спричинене геополітичною напруженістю та високим попитом у Китаї.

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com