TodayUA.com


Останні новини

Словаччина хоче продовження винятку з нафтового ембарго проти РФ

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Антикорупційна ініціатива ЄС позитивно оцінила результати роботи інституцій України в умовах війни

Июнь 12
17:59 2024


Антикорупційні інституції в Україні демонструють високі показники в роботі та розглядають більше справ, ніж будь-коли раніше, працюючи в умовах зменшення кадрів та зниження фінансування.

Про це керівник Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) Аллан Паг Крістенсен сказав на сесії «Ефективна боротьба з корупцією – забезпечення надійного середовища та визначення подальших кроків для успішного впровадження реформ» в межах Міжнародної конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024), яка проходить у Берліні 11-12 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Антикорупційні інституції стали успіхом для України. Думаю, що доказом цього є те, наскільки важкими були для України останні місяці, особливо протягом останніх кількох років. Їхні працівники служать в армії, є ті що за кордоном, вони відчувають скорочення бюджету, складну безпекову ситуацію в Києві, проводять години у сховищах. У будь-якому випадку ці установи дають більше результатів і розглядають більше справ, ніж будь-коли раніше… Не тому, що більше корупції, а тому, що вони стали ефективнішими”, — сказав Аллан Паг Крістенсен.

На його переконання, вкрай важливим було посилення антикорупційного законодавства.

Ще одним доказом успіху в протидії корупції керівник EUACI назвав те, що Україна зараз має найкращий результат за індексом сприйняття корупції.

“Ми бачимо дуже хороший прогрес. Україна зараз на тому ж рівні, що й деякі інші країни-кандидати на вступ до ЄС”, — зауважив Аллан Паг Крістенсен.

Згадуючи про корупційні викриття, у т.ч. масштабні, він наголосив на тому, що це не є ознакою зростання корупції, а навпаки, ознакою очищення від неї завдяки антикорупційним інституціям, медіа-розслідуванням.

Читайте також: Україні слід уникати корупційних скандалів і спрощувати бюрократичні процедури — експерти

“Ми тісно співпрацюємо як з колегами з ЄС, так і з українськими колегами, і ми бачимо за ці місяці, як далеко Україна готова йти, аби врахувати рекомендації з боку ЄС. Ми бачимо чіткий зв’язок між виконанням Україною свого домашнього завдання та досягненнями на шляху ЄС”, — сказав керівник Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

За його словами, корупція тим не менше, продовжує залишатися серйозною проблемою в Україні, тому попереду ще багато спільної роботи.

Як повідомляв Укрінформ, участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024), яка проходить у Берліні 11-12 червня, беруть понад 2 тисячі учасників із більш як 60 країн.

Фото: euaci.eu

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com