Архітектура виживання і перемоги можлива лише на побудові нової військово-технологічної системи
За словами екскомандувача, російсько-українська війна повністю змінила характер війни, оскільки завдяки безпілотним системам та цифровим технологіям традиційні види озброєнь, які десятиліттями визначали характер війни, «залишилися в історії», класичні наступальні операції стали менш ефективними, а атаки на логістичні маршрути — звичним явищем. А відтак глобальна система безпеки вже вимагає реакції від країн та зміни підходів до власної оборони.
Залужний визначив основні напрямки, що потребують перегляду. Це, зокрема, безпілотні та цифрові технології — для ураження та спостереження; ударні, розвідувальні, зенітні дрони, наземні та морські безпілотні системи, а також універсальні бойові платформи.
«Це не просто технології. Усе це потребує повного переосмислення форм і способів застосування. Як наслідок – перероблення воєнної доктрини. Своєю чергою, це призведе до перегляду принципів організації Збройних сил і, зрештою, оборонного планування», — зауважив посол України.
Читайте також: В Україні запрацював маркетплейс новітніх технологій для військових
На його переконання, у будь-якому випадку, архітектура стратегії виживання і Перемоги на сьогоднішньому етапі можлива лише на побудові нової військово-технологічної системи.
«Усе це необхідно зробити у поточному технологічному циклі, який може тривати не більше 3-5 років», — наголосив він.
Як повідомляв Укрінформ, запит на експорт української військової IT-системи DELTA надіслала одна з країн Північноатлантичного Альянсу.
Фото: Фейсбук / Валерій Залужний
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий