Дуже важливо, щоб США і Європа були об’єднані навколо підтримки України
Україна цінує підтримку партнерів, яка дозволяє продовжувати боротьбу проти російського вторгнення, та вважає за необхідність зберегти єдність США і Європи у наданні такої допомоги.
Про це під час зустрічі з журналістами в ніч на четвер за підсумками переговорів у Брюсселі з генеральним секретарем НАТО та провідними європейськими політиками заявив Володимир Зеленський, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Для нас дуже важливо, щоб США і Європа діяли разом, були об’єднані навколо України. Ми не можемо нікого втратити, ми не можемо з вами втратити Європейський Союз. Ми не маємо права втратити підтримку Сполучених Штатів Америки — просто не маємо права дати можливість Путіну виграти цю війну», — сказав він.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо оцінки заяв Кіта Келлога, радника обраного президента США, про «готовність» України і Росії до переговорів, глава держави зауважив, що готовий говорити з ним, аби з’ясувати, що він мав на увазі.
«Його візит (в Україну – ред.) відбудеться на початку січня. Ми очікуємо пана Келлога, і тоді поговоримо, що він мав на увазі», — зазначив Президент.
Читайте також: Зеленський: Робимо все, щоб наступного року бути сильними та переходити до дипломатії
Як повідомлялося, Володимир Зеленський здійснює візит до Брюсселя. У середу він провів зустріч із президентом Франції Емануелем Макроном, генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, а також із лідерами європейських країн та Єврокомісії у брюссельській резиденції генсека Альянсу.
У четвер Президент України візьме участь у роботі Європейської Ради, де зустрінеться з главами держав та урядів країн ЄС в розширеному форматі — для обговорення спільних викликів у сфері безпеки та потреб України для продовження боротьби проти російської агресії.
Читайте також: Зеленський — про перші переговори у Брюсселі: Зустріч з партнерами була дуже хороша
Раніше Кіт Келлог, кандидат на посаду спецпредставника США з питань України і Росії в команді Дональда Трампа, висловив думку, що настав «гарний момент», аби зібратися разом, оскільки обидві сторони, мовляв, готові до переговорів.
Фото: ОП
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий