TodayUA.com


Останні новини

Зеленський про купівлю Patriot: Кошти на три системи є, про решту

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Годжес оцінив, яким має бути тиск на Росію для примушення її до миру

Июль 25
15:43 2025


Для того, щоби примусити Кремль до припинення війни в Україні, Захід має запровадити комплексний тиск на РФ, включно з обмеженням її можливостей торгувати нафтою, а також дозволом для України бити по нафтогазовій інфраструктурі Росії.

Таку думку висловив в інтерв’ю Укрінформу екскомандувач силами США в Європі генерал-лейтенант у відставці Бен Годжес.

«Думаю, серед тих кроків, які ми на Заході маємо зробити – це, по-перше, прибрати всі лазівки в санкціях, які вже діють. Занадто багато компаній, в тому числі американських, знаходять способи обійти санкції та продовжувати свій бізнес», — зауважив Годжес.

По-друге, на його думку, потрібно порушити здатність РФ експортувати нафту до Індії й Китаю, «адже 70% їхнього експорту йде до цих двох країн». У цьому контексті він зазначив, що можна застосувати легальні інструменти по відношенню до задіяних у цьому суден в Балтійському й Чорному морях, зокрема, щодо страхування, дотримання безпеки й екологічних норм. Це, підкреслив Годжес, створило би проблеми для тіньового флоту, який використовує РФ.

По-третє, за його словами, Україні необхідно надати можливості атакувати російську нафтогазову інфраструктуру, «що має більше порушити їхню здатність експортувати нафту».

Й нарешті, продовжив він, слід передати заморожені активи РФ на відбудову України, а також на інші потреби країни.

Читайте також: Санкції проти нафти Росії «дуже реальні» — міністр енергетики США

Крім того, Годжес зазначив, що президент США Дональд Трамп повинен бути ефективнішим щодо тиску на Росію. «Втім поки що він таким не є»,- додав він.

Як повідомляв Укрінформ, на початку минулого тижня президент США під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО в Білому домі оголосив 50-денний ультиматум Росії, пригрозивши їй санкціями й тарифами, якщо вона не піде на припинення війни в Україні.

Фото: DELFI / Karolina Pansevič

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com