Комітет ВР може провести ще одне засідання щодо угоди зі США про копалини
Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва може провести ще одне засідання щодо Угоди про створення інвестиційного фонду між Україною та США.
Про це у телетері заявив перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко, передає Укрінформ.
«Комітет запропонував певну редакцію, але в мене є інформація, що, можливо, за сьогоднішній день, це ще буде уточнюватись, можливо, буде ще одне засідання комітету», — зазначив Корнієнко.
Водночас він зауважив, що ще два документи будуть підписані після підписання базової угоди.
«Вчора …ми отримали (від представників уряду, які були присутні на засіданні комітету — ред.)… чітку відповідь з боку переговірників про те, що два інші практичні імплементаційні, на рівні конкретних структур, виконавчі документи не підписано. Вони будуть підписані тільки після того, як буде підписана базова угода», — сказав Корнієнко.
Він зазначив, що народні обранці » хочуть, як то кажуть, не на словах, а на папері відобразити цю зрозумілу, очевидну для всіх ситуацію, що ми ратифікуємо одну угоду, а не три».
Перший заступник Голови ВР додав, що сьогодні уряд буде зустрічатися з представниками парламентських фракцій. Водночас, як наголосив Корнієнко, ратифікація не передбачає зміну текстів угод.
«Ратифікується те, що підписано слово в слово, але і в документі, який супроводжує ратифікацію, ми можемо висловитися», — сказав Корнієнко.
Читайте також: Угода про копалини є важливою частиною майбутніх гарантій безпеки — Маркарова
Як повідомляв Укрінформ, 6 травня Комітет із питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва рекомендував Верховній Раді ратифікувати Угоду про створення інвестиційного фонду між Україною та США.
Ініціатива була підтримана 11 головами депутатів-членів комітету. На засіданні, окрім парламентаріїв з різних комітетів, фракцій та груп були також присутні урядовці: перша віцепрем’єрка, міністр економіки Юлія Свириденко, міністр зовнішніх справ Андрій Сибіга, заступник міністра економіки Тарас Качка, перший заступник міністра фінансів Денис Улютін, заступниця міністра юстиції з питань європейської інтеграції Людмила Сугак. Також участь у засіданні комітету брала команда посольства США в Україні та повірена у справах США Джулі Девіс.
Україна та США 30 квітня підписали угоду про створення Інвестиційного фонду відбудови.
Угода передбачає створення спільно зі США Інвестиційного фонду з відбудови України, який залучатиме глобальні інвестиції у нашу державу.
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий