TodayUA.com


Останні новини

Співголова Українського кокусу закликала республіканців прискорити ухвалення нових санкцій проти Росії

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Країни Балтійського регіону залучають Україну до посилення стійкості проти агресії РФ

Июль 16
18:22 2025


Країни Балтійського регіону активно залучають Україну та використовують її досвід для зміцнення стійкості до російських дій і впливів. Варшава готує нові пакети військової допомоги для України.

Про це на спільній пресконференції глав МЗС Люблінського трикутника (Україна, Польща, Литва) в середу, 16 липня, у Любліні заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає кореспондент Укрінформу.

«Російська агресія проти України безпосередньо вплинула на Балтійський регіон. Поглиблення співпраці з Україною є одним з ключових елементів нашої стратегії побудови резистентності в цьому регіоні. Рада країн Балтійського моря, в якій Польща головує, робить все можливе для посилення резистентності у країнах та суспільствах регіону», — заявив Сікорський.

Він зазначив, що Польща вже надала Україні 45 пакетів різного роду озброєння та амуніції.

«Ведеться робота над черговими пакетами допомоги», — підкреслив Сікорський.

За його словами, Польща вже надала Україні військової допомоги на 4 млрд євро, не враховуючи коштів координації військової допомоги з інших країн та гуманітарної допомоги.

За його словами, троє міністрів погодилися, що цього року відбудеться зустріч груп «Стратком» — експертів із протидії російській дезінформації, а також чергова зустріч міністрів Люблінського трикутника у Вільнюсі. Сікорський висловив сподівання, що до того часу буде розроблена програма дій трьох країн на наступні періоди.

Читайте також: Глави МЗС України, Польщі та Литви обговорили, як притягнути РФ до відповідальності за застосування хімзброї

Як повідомляв Укрінформ, Україна, Польща і Литва домовилися започаткувати форум істориків у рамках «Люблінського трикутника», щоб позбавити Москву будь-якої можливості підірвати їхню єдність.

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com