TodayUA.com


Останні новини

У Варшаві планується зустріч глав МЗС Польщі, Німеччини, Франції та Італії

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

про запрошення до НАТО: Суперечки можуть «полегшити роботу» критикам Плану перемоги

Октябрь 22
16:45 2024


Україні важливо домагатися виконання тих пунктів Плану перемоги, які досяжні вже тепер, а суперечки про запрошення до НАТО можуть полегшити критику всіх наступних пунктів для тих, хто налаштований саме на критику.

Таку думку естонський експерт з питань суспільної стійкості Дмитро Теперик висловив у інтерв’ю Укрінформу.

«Дуже важливо наголошувати на тих пунктах Плану перемоги, які досяжні вже тепер. І відповідно – добиватися їхнього виконання. Це постачання необхідного озброєння, зокрема далекобійного, щоб можна було вражати цілі у глибині Росії. Звичайно, потрібно більше ППО. Важливо й усе, що необхідне для забезпечення життєвих потреб українців, починаючи з енергетики», – сказав Теперик.

Він зазначив, що новизна та цінність Плану перемоги полягає в систематизації та об’єднанні в цілісний документ «правильних і тому очікуваних пунктів». «Можна зрозуміти й те, що на початку – бажане членство в НАТО. Це, імовірно, найпопулярніша тема в Україні, яка ще раз сколихнула людей. І це добре», — вважає експерт.

Читайте також: Запрошення України в НАТО є єдиним шляхом припинити війну — Зеленський

На його думку, це амбітний стратегічний пункт, який непросто виконати найближчим часом, оскільки деякі члени Альянсу несхвально ставляться до запрошення та прийняття України в НАТО. «Я побоююся, що критика цього складного для негайного виконання першого пункту може полегшити критику всіх наступних пунктів для тих, хто налаштований саме на критику. Тут, на мою думку, є проблема. Членство України в НАТО, звісно, є надзвичайно важливим, і воно має бути та залишатися у Плані. Просто я не ставив би на ньому головний акцент», — зауважив естонський експерт.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський представив План перемоги 16 жовтня у Верховній Раді, 17 жовтня – на саміті Європейського Союзу у Брюсселі. План складається з п’яти пунктів – геополітичного, двох військових, економічного та безпекового, а також із трьох таємних додатків.

Читайте також: Президент ПА НАТО пояснив, чому Україні зараз не дають запрошення до Альянсу

22 жовтня Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук під час виступу у Рійгікогу (парламенті Естонії) представив План перемоги України.

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com