Росія не зайняла більш примирливу позицію щодо України
Росія не зайняла більш примирливу позицію і, як і раніше, «наполягає на максимумі» – тобто, підкорення України умовам Росії.
Про це заявив в інтерв’ю Укрінформу бригадний генерал австрійської армії у відставці, нині президент Центру стратегічного аналізу (CSA) Вальтер Файхтінгер.
«Офіційна мета Росії залишається незмінною. Вони хочуть змінити цей уряд, вигнати «нацистів», демілітаризувати країну, а також прозвучало провокаційне твердження Путіна про те, що Україна насправді навіть не має права на існування. У цьому плані нічого не змінилося. Іншими словами, риторична політична претензія на домінування над Україною, у якій би формі це не було, залишається незмінною. Вона й надалі існує», — сказав Файхтінгер.
За його словами, у Кремлі, втім, «також мають вже розуміти, що військове завоювання всієї України не є реалістичним». І тому наступні цілі «залежатимуть від того, як розвиватимуться бої на місцях».
Експерт прогнозує посилення боїв у ближчий час та спроби Росії просунутися. Водночас, «поки що незрозуміло, чи справді буде масштабний російський наступ улітку».
«Загалом Росія не зайняла більш примирливу позицію. Вона, як і раніше, наполягає на максимумі, і це, власне кажучи, означає підкорення України умовам Росії», — переконаний президент віденського Центру стратегічного аналізу.
Читайте також: РФ спробує просунутись до надходження в Україну військової допомоги — експерт
Коментуючи російські цілі «денацифікації та демілітаризації України», він заявив, що «ці порожні фрази залишилися, але насправді це стало абсолютно нереалістичним». Крім того, усі побачили, що уряд України «неможливо вибити з сідла, навпаки, єдність як ніколи велика».
«Навіть більше, термін «денацифікація» незграбно нагадує нам про Другу світову війну, і він не має абсолютно нічого спільного з реальністю. Тому я вважаю, що це – просто модне слово для мобілізації власного населення. Воно не матиме жодного ефекту за кордоном, навіть серед союзників. Це – мобілізаційна фраза для внутрішньої політики», — заявив Файхтінгер.
Як повідомляв Укрінформ, Україна та Швейцарія організовують саміт миру, на якому країни світу, які шанують міжнародне право та статут ООН, мають виробити спільну переговорну позицію і передати її Росії.
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий