Те, за що критикують План перемоги, є його силою
Про це розповів у коментарі Укрінформу в Вашингтоні постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк.
«План перемоги, на мою думку, є дуже важливим рамковим документом, реалізація якого має призвести до бажаного результату. Водночас деякі пункти цього плану невідомі широким колам громадськості. Через це його критикують, але водночас у цьому є його сила»,- зауважив український дипломат.
Він пояснив, що хоча план не дає всіх відповідей на запитання, які цікавлять українську громадськість, він не розкриває також усіх наших намірів Росії. Тож, як зазначив Тарасюк, потрібно зберігати певний баланс між політичними цілями, стратегією і конкретним наповненням плану.
Дипломат також зауважив, що план, представлений Президентом Зеленським, фактично є продовженням його Формули миру та конкретизує завдання, які потребують вирішення, в тому числі за допомогою партнерів України. У цьому контексті він погодився, що Сполучені Штати були, є, і наразі залишаються лідерами Західного світу в контексті підтримки й допомоги Україні.
Крім того, Європа, з огляду на невизначеність результатів майбутніх виборів у США, мобілізує сьогодні ресурси для допомоги Україні – як економічної, так і військової.
Читайте також: У спільній заяві саміту у Рейк’явіку лідери Півночі Європи підтримали План перемоги
Водночас український дипломат підкреслив, що об’єднана демократична Європа все ж не зможе повністю замінити Сполучені Штати в контексті підтримки нашої країни.
«Тому є сподівання, якими поділився також і Президент Зеленський, що навіть за умови зміни влади в США рівень військово-економічної підтримки залишиться»,- зауважив Борис Тарасюк.
Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський обговорив у вівторок з главами урядів країн Північної Європи серед іншого пункти Плану перемоги та підготовку до другого Саміту миру.
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий