у Нідерландах ініціюють створення інформаційного центру
Про це повідомляє NOS, передає кореспондент Укрінформу.
“Новий кабінет міністрів підтримує родичів (загиблих унаслідок катастрофи — ред.) щодо створення інформаційного центру MH17, який також може включати експонування пошкодженої передньої частини літака”, — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що такий центр міг би бути розміщений біля меморіального комплексу жертвам трагедії MH17 поблизу аеропорту “Схіпхол”, звідки літак 17 липня 2014 року вилетів у свій останній рейс.
“Історія MH17 має бути збережена, тому що вона дуже важлива в нашій новітній історії”, — наголосив голова фонду «Авіакатастрофа» Піт Плуг, який утратив у цій трагедії брата, невістку і племінника.
Він сподівається, що вдасться створити осередок, подібний до інформаційних центрів про теракти 11 вересня в Нью-Йорку та атаки Андерса Брейвіка в Норвегії.
Також у фонді сподіваються, що у такому центрі буде дозволено виставити рештки літака, які зараз зберігаються на військовій авіабазі «Гілзе-Ріен».
Читайте також: Справа MH17: РФ виходить із суперечки з Австралією та Нідерландами
Як повідомляв Укрінформ, пасажирський Boeing-777 “Малайзійських авіаліній”, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав катастрофи над тимчасово окупованою частиною Донецької області 17 липня 2014 року.
На борту лайнера перебували 283 пасажири та 15 членів екіпажу, всі вони загинули.
Міжнародна слідча група дійшла висновку, що літак був збитий із зенітно-ракетного комплексу «Бук», який належить 53-й зенітно-ракетній бригаді протиповітряної оборони російських збройних сил, дислокованій у Курську.
Суд у Нідерландах визнав винними у справі про збитий літак рейсу MH17 ексофіцера ФСБ і колишнього «міністра оборони «ДНР» Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), генерала ГРУ Генштабу збройних сил РФ, главу «ГРУ ДНР» Сергія Дубинського та громадянина України Леоніда Харченка.
Фото: ANP
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий