TodayUA.com


Останні новини

Суд продовжив Шуфричу арешт до 5 грудня

0 комментариев Читать всю статью

Ми в соцмережах

Україна та Японія домовились про співпрацю у сфері стратегічних комунікацій

Октябрь 01
21:28 2024


Міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький на зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі обговорив формування напрямів розвитку стратегічних комунікацій на міжнародному рівні та промоції української культури в Японії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба МКСК.

Як зазначили у міністерстві, на зустрічі, яка відбулася 1 жовтня, також були присутні представники посольства, Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) та МКСК.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість поглиблення співпраці щодо збереження культурної спадщини, формування напрямів розвитку стратегічних комунікацій на міжнародному рівні та промоції української культури в Японії. Зокрема, Точицький відзначив важливість японської допомоги у захисті національних історичних скарбів в рамках проєктів ЮНЕСКО, що стало особливо значущим в умовах війни.

Учасники зустрічі також підкреслили необхідність посилення боротьби з інформаційною агресією РФ, яка загрожує об’єктивному висвітленню подій в Україні та світі.

«Ми зацікавлені в обміні досвідом з різними країнами. Ми не повинні закривати очі на питання, які пов’язані з боротьбою проти російської пропаганди. Ми знаємо, що країна-агресор буде використовувати будь-які засоби, аби зруйнувати не лише нашу енергетичну інфраструктуру, а й національну спадщину. Саме тому ми повинні бути готові до цього і працювати над цим разом», — підкреслив очільник МКСК.

За його словами, важливо не допускати надалі привласнення Росією творів українських митців, розкрадання історичних цінностей, які є частиною світової культурної спадщини, та найголовніше — української ідентичності. «Ми маємо разом демонструвати усьому світові правду про Україну, про нашу культуру та історію. Я, безперечно, радий, що Японія є нашим союзником, який активно підтримує нас у цьому», — додав Точицький.

Своєю чергою спеціальний радник президента JICA Кітаока Шінічі акцентував увагу на спотворенні Росією історичних фактів, зокрема щодо Криму: «Ми повинні роз’яснювати та комунікувати з кожною країною, адже багато хто, наприклад, лідери деяких африканських країн, не мають повного розуміння щодо вашого супротиву російській пропаганді, який триває з 2014 року. Країна-агресор, безумовно, викривлює реальні факти про вашу історію. Тому нам потрібно знайти ефективний спосіб протистояти цьому разом».

Він також зазначив, що міжнародна співпраця, зокрема візит Президента України Володимира Зеленського до Нью-Йорка, допомагає підвищити обізнаність світу щодо української боротьби за суверенітет.

Окрім цього, обговорення також стосувалося питань відновлення інфраструктури та культурного обміну.

«Ви можете розраховувати на підтримку від уряду Японії та нашого народу у розвитку стратегічних комунікацій та промоції української культури в нашій країні. Нам важливо, аби світ бачив різницю між Україною та Росією. Ми абсолютно точно бачимо її. Саме тому ми не повинні втрачати час і чекати закінчення війни. Ми маємо разом популяризувати українську історію та культуру на світовій арені. Ми раді продовжити співпрацю у культурній, комунікаційній та підприємницькій сферах», — наголосив Кунінорі.

За словами заступниці міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анастасії Бондар, відновлення культурної спадщини стосується не лише відбудови зруйнованої інфраструктури, але й створення умов, які сприятимуть поверненню українців до своїх міст. Вона також підкреслила, що важливо популяризувати в інформаційному полі україномовний контент, який демонструватиме велич нашої культури.

Як зауважили у МКСК, сторони підтвердили готовність реалізовувати проєкти, які стосуються підтримки культури України та її промоції в Японії.

Читайте також: Точицький визначив завдання для Молодіжної ради при МКСК

Як повідомляв Укрінформ, міністр культури та стратегічних комунікацій України Микола Точицький і міністр освіти та культури Японії Моріяма Масахіто обговорили продовження співпраці у сфері захисту української культурної спадщини.

Фото: МКСК

Share

Статьи по теме






0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


TodayUA.com