Зеленський запевнив, що ситуація з НАБУ і САП не вплине на переговори про вступ до Євросоюзу
Президент Володимир Зеленський заявив, що у розмовах з європейськими партнерами запевнив їх у тому, що знайде вихід з ситуації з НАБУ і САП. Водночас, за його словами, партнери розуміють, що це – внутрішні питання.
Про це глава держави повідомив під час спілкування з журналістами 24 липня, передає кореспондент Укрінформу.
«Ми ж в одній інфраструктурі з Європою, ми хочемо бути частиною Європи. Ніхто не хоче нічим ризикувати. Я запевнив всіх наших партнерів, які зі мною спілкувалися про війну, про Туреччину. Сьогодні, наприклад, ми обговорюємо «Рамштайн», ми обговорюємо багато питань. Що стосується НАБУ і САП, то я їм сказав, що я знайду вихід. Я запропоную своє бачення, базуючись на тому, що потрібно антикорупціонерам, і чого хоче суспільство», — розповів Зеленський.
Він також відзначив, що питання євроінтеграції вже використовують для дезінформування суспільства, зокрема, глава держави наголосив, що не спілкувався останніми днями з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.
«Я не спілкувався з Урсулою фон дер Ляєн в останні дні. Все, що про це писали, все, що вона мені нібито говорила – це фейк. Ми не мали розмови», — сказав Президент.
Натомість він підтвердив свою розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.
«Наприклад, сьогодні (розмова журналістів з Президентом відбулася 24 липня – ред.) я говорив зі Стармером, прем’єр-міністром Британії. І він сказав, що якщо тобі потрібно, ми всі будемо підтримувати; точно ми розуміємо, що у вас є там питання – вони внутрішні. Точно не знизиться допомога. Всі все розуміють», — резюмував Президент.
Читайте також: Зеленський про мітинги: Люди попросили змін — ми відреагували
Як повідомляв Укрінформ, учора, 24 липня, Володимир Зеленський вніс до Ради законопроєкт із нормами про незалежність САП і НАБУ.
У пояснювальній записці до цього законопроєкту йдеться, що редакція Кримінального процесуального кодексу України, яка була ухвалена парламентом 22 липня, містить потенційні ризики для ефективного функціонування антикорупційної інфраструктури в Україні, зокрема щодо незалежності Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Законопроєкт має на меті гарантувати зміцнення інституційної незалежності НАБУ та САП, а також забезпечити надійний захист їхньої діяльності від впливів та втручання держави-агресора.
Фото: ОП
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий